Neden Biz ?

Bizi Tercih Etmeniz İçin 12 Neden?

1) Vekaletini almış olduğumuz kurbanınızı ibadet hassasiyeti ile tüm fıkıh kurallarına riayet ederek, besmele ile kesiyor, izlenebilirlik teknolojisi ile hiçbir kurban etini diğerine karıştırmıyor, son derece titizlikle çalışıyoruz.

2) Yarım asırlık kurban kesim tecrübemiz ile sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. 

3) Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 22000 ve ISO 9001 uluslararası kalite güvence belgelerine sahip, tüm yasal izinleri Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan alınmış tesislerde kurban kesim hizmeti sunuyoruz.

4) Teknolojik cihazlarla donanımlı et entegre tesisimizde, adak ve kurban kesimini uzman ekiplerimizce profesyonel bir şekilde yapıyoruz. 

5) Sağlık, hijyen ve dezenfeksiyon kurallarına tam riayet ediyor, tüm personelimizi bu konuda eğitiyoruz.

6) Tesisimizde bulunan “Antimikrobiyal Karkas Temizleme Sistemi” ile kurbanlarınızı gıda hijyen standartlarında dezenfekte ediyoruz.

7) Kurban etlerinizi kesimden hemen sonra parçalama işlemine tabi tutmuyor ve soğuk hava depolarımızda 24 saat dinlendiriyoruz. Bu işlemle kurbanlarınız daha Kaliteli ve Sağlıklı (KVS) hale geliyor.

8) Kurbanınız veteriner hekimlerimiz ve gıda mühendislerimiz tarafından tüm aşamalarda kontrol ediyor ve tesisimizde bulunan “izlenebilirlik teknolojisi” ile detaylı olarak takip ediyoruz. 

9) Adak ve Kurbanınızı hassas terazide tartarak hakkaniyetle taksim ediyor, titizlikle paketliyoruz.

10) Kurban etlerinizi her öğün için ortalama 500’er gramlık porsiyonlar halinde dondurucuya yerleştirebileceğiniz büyüklükte hazırlıyoruz.

11) Kurban etlerinizin lezzetinin ve bileşimlerinin en iyi şekilde korunması ve uzun süreli saklanabilmesi için -40°C derecede şoklayarak derin donduruyoruz. Gıda güvenliği açısından en uygun hale getiriyoruz.

12) Kurban etlerinizin en iyi şekilde muhafazası için, üretim aşamalarından depolanmasına, sevkiyatından teslimatına kadar “Soğuk Zincir” kurallarına tam olarak uyuyor, frigorifik araçlarla adresinize teslim ediyoruz

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır